Підписуйтесь на телеграм-канал ZAYA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійна косметика для волосся Beaver Professional

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Beaver Professional

Beaver Professional: професійні засоби

Фірма Beaver Professional була заснована в 1988 році в Німеччині. Мета - створення і випуск засобів для догляду за волоссям і тілом професійного рівня з натуральним складом. Починаючи з 2000 року, компанія стрімко розвивається і завойовує азіатський ринок. Через 30 років після свого заснування, обіцянка створювати тільки натуральну продукцію не порушувалася. Першою побачила світ лінійка Hydro, яка стала втіленням інноваційного підходу до створення косметики і великої кількості розробок.

Органічна косметика - гармонія з природою

Професіонали постійно вивчають натуральне лікування, проводять безліч досліджень і додають виключно перевірені складові. Нові формули базуються на складових, отриманих природним шляхом.

Beaver Professional: найкращі продукти для відновлення волосся

При виробництві використовується катіонно-амінокислотна технологія, що допомагає у відновленні пасом:

  • Негативні заряди на волосині розпізнаються особливими катіонними комплексами.
  • Пошкоджені місця обволікаються тоненьким захисним регенеруючим шаром, що утворюється за допомогою амінокислот.
  • Мікроплівка зберігає вологу і корисні мікроелементи в волосяній структурі.

Локони перетворюються в здорову, еластичну, яскраву шевелюру. Завдяки процесу гідролізу разом з чистим гідролізатом кератину, відбувається розщеплення поживних речовин на молекули, що миттєво потрапляють всередину волосків.

Використання чистої води

Застосування технології зворотного осмосу і нанофільтрації, як наслідок виходить кристально чиста вода без будь-яких добавок, мікробів, одновалентних іонів.

Косметика Beaver - унікальна:

  • без силіконів
  • без сульфатів
  • без парабенів
  • без фосфатів

Можна використовувати для вагітних, дітей та в підлітковому віці, для людей з чутливою шкірою і схильність до алергії.

Купити косметику від Beaver Professional в Україні

Все необхідне ви знайдете в zaya.com.ua, у нас ви зможете купити шампуні для відновлення і живлення, бальзами, крем-маски, фарби для волосся. За допомогою наших консультантів, вибір косметики стане більш приємним і ефективним процесом.

Beaver Professional

Косметика для домашнього догляду за волоссям

Компанія почала свій розвиток BEAVER Corp. досить давно в 1988 році, історія розвивалася в місті Нюремберг в Німеччині  Вона є ідейним натхненником і творцем лінійок засобів, які доглядають за волоссям.  З 2001 року компанія вирішила взяти напрямок на розповсюдження своєї продукції на ринку Азії, дивлячись швидке зростання економіки і розвиток даного регіону. Через два роки після цього був зареєстрований торговий знак BEVER Professional і це закінчилося тим, що компанія випустила першу серію косметики HYDRO. Випуск даної серії реалізував розробки довгих років і інноваційні ідеї догляду за волоссям. Саме це, з перших кроків розвитку компанії, закріпило за собою любов покупців, майстрів і власників салонів краси. На даний момент BEAVER Corp.  - це компанія, що відповідає всіляким існуючим вимогам стандартів GMPC і FDA. Вони володіють власними науковими лабораторіями для досліджень і базами для виробництва, загальною площею понад 45 тис. М2.

Місія компанії

1. З самого початку запуску компанії BEAVER, вона обрала для себе місію, що переслідувала ідею «cradle-to-cradle design» «C2C» - «з колиски до колиски» (англ.). Цей дизайн заснований на повному циклі відновлення і повторного використання. Це є екологічно та інтелектуально створеним способом підходу до дизайну. Всі матеріали і методи відомі для інженерів, що використовуються при створенні продукту, абсолютно точно відповідають показникам здорового способу життя людини і здорового розвитку навколишнього світу. Бренд BEAVER є експертом в правильному догляді за волоссям, не відхиляється від своєї місії, приділяючи велику кількість сил і уваги, турбуючись про захист природи. Саме це дозволило компанії стати прекрасним прикладом соціальної відповідальності.

2. BEAVER намагається здійснювати велику кількість досліджень в сфері органічного лікування. Ми завжди користуємося при створенні засобів складовими виключно вищої якості, які ми отримуємо від сертифікованих постачальників з усього світу. При створенні складу, ми обов'язково тестуємо органічні компоненти. Вони створюються сучасними методами ферментації, віджимання холодним методом і екстракції з рослинної сировини, що дає можливість максимально зберегти біохімічну і терапевтичну важливість інгредієнтів. Користуючись косметикою BEAVER, Ви робите вибір на користь екологічно чистої продукції, здорового та безпечного життя для всієї членів Вашої родини.

Звідки компанія бере натхнення?

Бобер - не є звичайним гризуном, а вважається дійсно чудом тваринного світу. Він чудовий майстер гідро-інженерних робіт, який має дійсно чудове і тепле хутро. Існуючи в природі, ці тварини не проводять багато часу на одному і тому ж місці, вони працюють постійно, бажаючи створити екосистему, де зможе з'явитися будь-яке життя. Останнім часом люди по всьому світу близько зіткнулися з тим, що стрімко зменшуються об'єми прісної води. Причиною стає те, що великі річки та озера міліють, а маленькі річки та джерела зовсім висихають. Вчені-гідрологи абсолютно впевнено говорять про те, що робота бобрів, виходячи з того, що вони видозмінюють ландшафт місцевості, де вони живуть, таким чином відновлює водні системи.

Бобер став символом бренду, оскільки це компанія з дійсно інноваційним ставленням до професійного догляду за локонами. Компанія надає допомогу кожному клієнту, що дозволяє йому отримати здорове волосся. BEAVER дотримується тих же ідей і принципів, що дає глибокий сенс існуванню бобрів в дикій природі, ось чому компанія називається "BEAVER".

Технології, які використовує компанія:

  •  «РОЗУМНІ» катіонні КОМПЛЕКСИ + ВІДНОВЛЮЮЧА МЕМБРАННА ТЕХНОЛОГІЯ стереоізомерами АМІНОКИСЛОТ.

«Розумні» катіонні комплекси автоматичним чином визначають, які частини волосся є аніонними і тут же починають відновлювати пошкодження, відштовхуючись від принципу полярності. Амінокислоти, які вибудовуються, створюючи тонкий регенеруючий шар, утримують корисні речовини, зміцнюючи при цьому і дозволяючи волоссю бути зволоженими довгий період часу. Волосся моментально перетворюються на здорове, пружне, блискуче.

  • Гідролізат кератину ВИСОКОГО СТУПЕНЮ ОЧИЩЕННЯ + першокласні технології гідролізу.

За допомогою першокласної технології гідролізу разом з використанням високо очищеного гідролізату кератину, активні речовини розпадаються на мікромолекули і потім глибоко проникають у волосся. Необхідно уточнити, що шампуні, що містять щадні ПАР, які акуратно, але глибоко очищають волосся і шкіру голови. Засоби BEAVER допомагають забезпечити необхідний догляд за волоссям, гарантують глибоке відновлення, зміцнюють його зсередини.

Розгорнути
Вгору