Наші найближчі заходи

 


Курси: ботокс, кератин, нанопластика, холодне відновлення волосся від ZAYA

Процедури випрямлення та відновлення волосся стали невід'ємною частиною професійного догляду за волоссям. Для роботи в цих техніках потрібні особливі знання та розуміння тонкощів, які дозволять досягти якісних результатів. Усі практичні навички та теоретичну базу ви можете отримати, закінчивши навчання у викладачів ZAYA у місті Харків. Ми створюємо навчальні продукти високої якості для майстрів із підготовкою будь-якого рівня. Пройти курси ботоксу та кератину в Харкові, Києві, Дніпрі та інших містах України це відмінне рішення, якщо ви хочете отримати цікаву та прибуткову професію!

Наші технологи розповідають про принципи проведення процедур, демонструють кожен крок на практиці, докладно розглядають усі склади. Семінари чудово підійдуть як новачкам у сфері краси, так і для практикуючих майстрів. Програма навчання включає практичну і теоретичну частину. Майстер-класи проводять майстри з багаторічним досвідом роботи. Під час семінару кожен учень зможе попрактикуватися під наглядом технолога, який завжди буде поруч, підкаже та направить вас, якщо в цьому буде потреба. Навчання в ZAYA не прив'язане до певного бренду, ви навчитеся підбирати склади та процедури, виходячи з індивідуальних особливостей кожного клієнта. Ви отримуєте не просто унікальні знання, а й потрібну професію, яка дуже цінується в наш час! Після закінчення обраного курсу, новачки зможуть розпочати свою професійну кар'єру, а майстри зі стажем підвищать рівень кваліфікації.

Наприкінці навчання ви отримаєте сертифікат!

Навчання складається з таких частин:

Теорія. Знайомство з усіма техніками випрямлення та відновлення волосяного полотна. Види та типи волосся, їх відмінності. Діагностика та визначення ступеня пошкодження волосся. Вибір складів для всіх типів волосся. Показання та протипоказання до процедур. Інструменти для роботи та дезінфекція. Техніка безпеки. Особливості догляду за волоссям після процедури, підбір косметики.

Практика. Протоколи процедур, їх особливості та тонкощі виконання з нуля. Основні помилки. Технології реконструкції та випрямлення волосся. Практика на моделі.

Ми поділимося секретами фото та відео зйомки. Розповімо як новачкові стати затребуваним фахівцем. Також у вас буде можливість закупити матеріали та склади для проведення процедур.

Випрямлення кератином, відновлення волосся ботоксом, нанопластика, холодне відновлення - це найпопулярніші способи повернути волоссю здоров'я і привабливий зовнішній вигляд. Стати майстром кератину легко, якщо ви закінчите професійні курси від ZAYA. Семінари одноденні, що є їх головною перевагою. Це відмінний варіант, якщо ви хочете пройти курс, але мешкаєте в іншому місті (Київ, Дніпро, Суми, Полтава). Ми гарантуємо високу якість навчання, яка при цьому не займе багато часу. Після закінчення курсу ви отримаєте не лише сертифікат, а й професійну підготовку.

Контакти для запису на семінар:
   

Телефон - 0971232040


Заходи, що пройшли