Бажаєте стати майстром з кератинового випрямлення волосся? Шукайте хороші курси кератину та ботоксу з дипломом/сертифікатом? Не знаєте, з чого почати? Ми готові вам із цим допомогти! Курси довготривалого випрямлення та відновлення волосся від ZAYA – це відмінний старт кар'єри для майстра, спосіб розширити свій асортимент послуг та збільшити дохід.

Нещодавно закінчився курс з кератинового випрямлення волосся, який був створений командою ZAYA спільно з Київською Академією Кератину. Під час курсу ми докладно розповіли все про процедури кератину, ботоксу та нанопластики, приділили особливу увагу холодному відновленню волосся. Поділилися цікавими фактами, секретами та робочими техніками, які необхідні для кожного майстра на початку його професійного шляху. Викладач - технолог з десятирічним стажем, після навчання у якого ви зможете відразу приступити до роботи.

Під час дводенного семінару розглядалися такі теми:

1. Робочі техніки для швидкого старту майстра-початківця.

2. Техніка та основні нюанси роботи із засобами.

Ми допомагаємо підібрати всі необхідні інструменти для якісного проведення процедур. Невідповідна техніка ускладнить роботу, зіпсує не лише результат, а й волосся. Для кератинування заборонено використовувати утюжок для домашнього застосування – тільки професійний!

3. Просування себе як майстра з кератину.

Просто надання якісних послуг сьогодні недостатньо, важливо вміти правильно спілкуватися з клієнтами, створювати їм максимально комфортні умови, просувати себе у соц. мережах і вибудовувати гарну репутацію.

4. Підбір засобів за типом волосся та особливості процедури.

Вивчаємо типи волосся, підбираємо склад під кожен з них, обговорюємо кожен етап процедури. Вчимо визначати необхідну тривалість витримки складу, орієнтуючись на стан волосся.

5. Багато практики!

Недостатньо просто отримати теоретичну інформацію про процедуру, будь-яке навчання має супроводжуватись практикою. Всі наші учні обов'язково практикують набуті навички та отримують докладний зворотний зв'язок від куратора курсу. Ми допомагаємо пропрацювати найчастіші помилки новачків.

Склади, які ми розглянули під час семінару від ZAYA та Київської Академії Кератину:

Max Blowout Amazon

Полегшена формула популярного кератину Max Blowout для пошкодженого та освітленого волосся, а також для тонкого волосся "слов'янського" типу. Чудово справляється з пухнастістю, неслухняними, пористими пасмами, випрямляє кучерики та хвилі середньої жорсткості. Живить корисними компонентами, глибоке насичення, зволоження та блиск.

Max Blowout Premium та Ultimate

Max Blowout Premium - засіб для забезпечення ефекту згладжування густого, жорсткого або неслухняного волосся. У його складі немає формальдегіду, але завдяки особливій формулі результат від процедури кератинового випрямлення цим складом буде бездоганним. Не виділяє їдких випарів і нічим не пахне під час випарювання утюжком.

Max Blowout Ultimate – найсильніший склад у лінійці американського виробника, головна відмінність від інших – можливість змити його відразу після процедури (тобто в салоні). Можна використовувати для всіх типів волосся. Немає формальдегіду та його похідних, тому засіб абсолютно безпечний і не зашкодить вашій шевелюрі.

Beox Versaty Pro

Холодна реконструкція волосся (холодний ботокс), відрізняється однією з найпросунутіших формул на ринку, дозволяє швидко і ефективно повернути міцність, структуру та красивий зовнішній вигляд навіть сильно пошкодженому волоссю. Відновлює сильно пошкоджене волосся. Використовувати, якщо волосся втратило еластичність і пружність, немає блиску, з'явилася пухнастість або ламкість. Комплексний вплив на проблеми пошкодженого волосся.

Beox Acai

Інтенсивне відновлення волосся, зволожує, оживляє і надає локонам миттєву гладкість, слухняність, блиск і шовковистість.

На нашому курсі з реконструкції волосся ви навчитеся правильно діагностувати стан волосся, підбирати необхідну процедуру, якісно виконувати всі етапи процедури, вибирати інструменти, орієнтуватися у різноманітті складів та багато іншого. Ми подаємо інформацію у доступній формі, а саме навчання відбувається у невимушеній, дружній обстановці. Процес навчання побудований поетапно, починаючи від азів, поступово переходячи до практики. Ми гарантуємо високу якість навчання та топову інформацію від професіоналів із великим досвідом роботи!

Після закінчення курсу усі студенти отримали сертифікат про навчання від ZAYA та Київської Академії Кератину!

На просторах інтернету велика кількість статей про кератину - плюси/мінуси, до/після, "правда" про кератин, багато відгуків, але при цьому дуже мало дійсно корисної інформації. Ретельно перевіряйте джерела, щоб не зашкодити клієнту та не зіпсувати свою репутацію. Підходьте до вивчення даної професії з усією серйозністю!

Навчання у ZAYA не тільки цікаве, а й корисне! Це не якийсь черговий семінар, де вам розкажуть давно відому інформацію. Всі наші вчителі – практикуючі фахівці, які діляться своїм багаторічним досвідом та підтримують вас на кожному етапі навчання. Пройшовши навчання у нас, ви станете компетентним майстром, який легко орієнтуватиметься у всіх складах і зможе працювати з будь-яким типом волосся. Стати майстром з кератинового випрямлення волосся ви можете прямо зараз, розпочавши навчання разом із ZAYA!

Залишити заявку:

097 123 20 40

Телеграм

Інстаграм