Відмінність кератину і ботокса для волосся

Процедура випрямлення і відновлення волосся сьогодні є однією з найбільш популярних салонних послуг. І це не дивно, адже багато жінок хочуть стати володарками сильних, блискучих, слухняних і шовковистого волосся, а також позбутися від посічених кінчиків, пухнастості і жорсткості.


Майстри в салонах зазвичай пропонують дві схожі, але при цьому різні процедури: використання ботокса і кератіновие випрямлення. Сьогодні ми розберемося в особливостях кожного з цих видів робіт і дізнаємося, чим відрізняється ботокс від кератину.
Особливості та переваги кератинового випрямлення волосся


Кератин є основою нашого волосся. Це своєрідний будівельний елемент, з якого складаються локони. Так що його недолік стає моментально помітний. Пасма стають жорсткими, неслухняними, електризується і пушаться, коріння швидко жирніє, а кінчики - січеться.
В такому випадку на допомогу приходять спеціальні засоби, спрямовані на харчування пасом кератином. Вони дозволяють домогтися результату вже після першого застосування і зберігають ефект від 3 до 5 місяців.

Переваги процедури кератинового випрямлення:ботокс для волос

• тепер ви зможете забути про регулярну укладанні утюжками, гелями і феном;
• волосся перестануть пушіться і завиватися;
• універсальність: кератин підходить для будь-якого типу волосся будь-якого ступеня пошкодження;
• тривалий ефект;
• можливість провести процедуру, як в салоні, так і в домашніх умовах.

Особливості та переваги ботокса для волосся

Ботокс є більш щадним порівняно з кератином засобом. Він також містить в своєму складі основу - гідролізований кератин, проте в ньому в більшій мірі присутні натуральні компоненти, ефективно доглядає за вашими локонами.
Та й сама процедура використання ботокса досить делікатна і часто навіть не вимагає (на відміну від попередньої) використання прасування для закріплення результату.

Серед переваг ботоксу:

 

  • волосся стає максимально гладкими і шовковистим;
  • засіб надійно запаює посічені кінчики;
  • робить пасма сильнішими;
  • відсутність у складі формальдегіду, який може негативно впливати на стан локонів;
  • досить тривалий ефект (до 2 місяців)

У чому ж різниця?

Що ж, тепер давайте розберемося, чим же відрізняється ботокс від кератинового випрямлення. Тут все досить просто. Якщо кератин спрямований переважно на випрямлення волосся, а відновлення пошкоджених пасом тут зчитується як додаткова функція, склад ботокса працює зовсім навпаки.


Так, ефект випрямлення локонів буде не таким тривалим у порівнянні з використанням кератину. Однак при цьому самі пасма стануть набагато сильніше, знайдуть втрачений блиск і пружність. Крім того, завдяки наявності в складі спеціальної молекули інра-силан ботокс допомагає надійно запечатати корисні і поживні речовини (ефірна олія, екстракти і витяжки, амінокислоти) всередині кутикули волосся, завдяки чому захищає їх від впливу агресивних зовнішніх факторів.


Як вибрати, що потрібно вашим локонам? За великим рахунком важливо задати одне питання: що ви хочете отримати від процедури? Якщо метою є ідеально рівні, гладкі і слухняні волосся, сміливо вибирайте кератіновие випрямлення.
Якщо ж вам необхідно відновити структуру після фарбування, освітлення, хімічної завивки або регулярного використання стайлінгу, вам ідеально підійде лікування волосся ботоксом.


Як бачите, і одна, і інша процедура однаково ефективні для волосся. Так що, який би варіант ви не вибрали, ви зможете бути впевнені, що ваші пошкоджені і неслухняні локони придбають красивий і здоровий зовнішній вигляд.