Термозахист - це спеціальний косметичний засіб, який наноситься по всій поверхні вологого волосся перед тим, як почати вирівнювати його утюжком або плойкою при температурі від 170 градусів і вище. Якщо не використовувати термозахист і робити укладку, випрямлення або накручування гарячою плойкою «на сухо», то можна швидко і надовго зіпсувати свої локони. Посічені кінці, сухість, електризація, тьмяність, різні пошкодження і ламкість - навіть не половина тих проблем, які ви отримаєте, якщо не будете користуватися термозахистом.

Як вибрати якісний термозахист?

Звичайно, ви повинні розуміти, що дешеві продукти можуть тільки погіршити ситуацію. Тому дивіться, перш за все, на ринкову вартість і беріть продукт, який відповідає стандарту ціна-якість. Не економте на здоров'ї своєї шевелюри.

Ось кілька рекомендацій від нас по ключових засобах для термозахисту:

Хіт продажів по всій країні. Цей продукт слугує для захисту волосся при укладанні, не пересушує і не псує його. Зволожує і реконструює, надаючи йому блиск, об'єм і якість. Під якістю мається на увазі товщина волосини, так як від неї залежить сила і пружність  Зверніть увагу, що це молочко також захищає колір, якщо ваші пасма пофарбовані. Це один з небагатьох препаратів, який «працює» з фарбованим волоссям та навіть відновлює втрачені в результаті миття відтінки.

У складі міститься масло камелії, яке розгладжує пасма, надає здоровий блиск, усуває алергічні реакції, дерматологічні захворювання або лупу. А також в сироватці є екстракт орхідеї, який живить і зміцнює ваші локони, має відновлювальні властивості, сприяє виробленню колагену. Сироватка з термозахисними функціями Alter Ego захистить волосся від пересушування феном, усуває заплутування, ущільнює і розгладжує кутикулу.

Вона виліковує волосся, відновлює водний баланс, запобігає дрібним пошкодженням під час гарячої обробки. Засіб насичений біохімічним комплексом Alga Nord 5TM, свого роду «дахом» для захисту волосків від надлому при впливі високим температур.

Замовити будь-який товар ви можете в нашому інтернет-магазині прямо зараз за вигідними цінами. Пам'ятайте, що, правильно підібравши термозахист, ви вже забезпечили своїй шевелюрі бездоганний вигляд, здоров'я і якість на довгі роки. Наші консультанти дадуть відповідь на будь-яке питання і вирішать всі проблеми, що виникли під час шопінгу. Ми намагаємося робити ваші покупки швидкими, якісними і доступними!