ZAYA — інтернет-магазин професійної косметики для волосся, в якому можна замовити засоби для відновлення і випрямлення волосся, а саме: кератинботокс, нанопластикутехнічний шампунь; товари для щоденного домашнього догляду за волоссям, наприклад: шампуні без сульфатівкондиціонеримаски, а також різні аксесуари та техніка.

Зробити замовлення можна кожного дня в будь який зручний для вас час, оформивши замовлення на сайті, а також написати чи зателефонувати в месенджерах: Viber / Telegram. Консультанти на зв’язку щоденно по будням з 10:00 до 18:00, у вихідні з 10:00 до 13:00.

Передоплата необов'язкова. Оплатити замовлення можна не тільки на сайті картою, а й на пошті при отриманні.

Доставка буде виконана компанією «Нова Пошта» в будь-яке місто України. При замовленні від 2500 грн - доставка безкоштовна.

Про компанію.

ZAYA заснована у Харкові. Заведено вважати, що день народження компанії - 1 серпня 2018 року, саме тоді на сторінці нашого Instagram було перше оплачене замовлення кератину Сocochoco. Власне з цього бренду, а також з брендів на кшталт Honma Tokyo, Brazilian Blowout, Inoar і розпочався багаторічний розвиток компанії.

Перші роки компанія продавала виключно засоби для відновлення і випрямлення волосся: кератин, ботокс, холодне відновлення, нанопластика, технічні шампуні. Завдяки прямим постачанням товару з різних країн світу, в першу чергу з Бразилії, вдалось розв'язати проблему відсутності товару та покращити роздрібні та гуртові ціни. Наступним кроком було підписання дистриб'юції з бразильським брендом Beox, це перший бренд, представниками якого компанія ZAYA є на території України. Вслід за цим було підписання американського бренду Max Blowout, таким чином за досить короткий період 2018-2019 років компанія ZAYA стала офіційним дистриб'ютором одразу двох брендів: Beox i Max Blowout.

COVID-19 сплутала плани компанії, але не похоронила їх. Навесні 2020 року в асортименті магазину масово почався з'являтись домашній догляд, техніка та аксесуари: шампуні, маски, кондиціонери, гребінці та праски. Провівши різноманітні експерименти з цими сегментами, на світ з'явився перший власний бренд компанії - Hair Expert, асортимент якого складається з прасок, фенів та аксесуарів. 

Паралельно асортименту також розвивалась компанія і за кількістю людей працюючих в ній, якщо до ковіду в компанії працювало 6-8 людей, то восени 2021 року під прапором ZAYA були вже понад 20 зайченят. Взагалі, стосовно корпоративного духу, то компанія пропагандує неформальне корпоративне спілкування і робить на цьому акцент: багато різноманітних корпоративів, спільні походи в кіно або на концерти - це є запорукою того, що у компанії не було і немає великої кількості звільнень і працівники люблять займатись своєю справою.

Восени 2021 року ми відкрили у Харкові свій перший салон для процедур ZAYA Hairbar в який вклали дуже багато енергії, часу і сил. На жаль, подальші події не дали повною мірою розкрити потенціал салону, але всьому свій час.

Під час повномасштабного вторгнення русні на нашу країну частина колективу поїхала закордон, частина в інші регіони України, а частина залишилась у Харкові й досі там живуть, що стосується працездатності компанії, то в перший місяць великої війни ні про який кератин не думалось. Через місяць, наприкінці березня 2022 року товар і декілька зайченят були релоковані у місто Рівне, знявши приміщення під склад, який перший час служив і офісом, ми почали фактично заново будувати все, благо майже всі працівники мали змогу працювати й надалі, тому фундамент у нас був. Далі треба було розв'язувати питання: як привозити товар закордону, які нові люди нам потрібні, як розв'язувати питання відправок і таке інше. З цим ми справились досить швидко, і досить швидко ми знов почали набирати оберти й навіть брати на роботу переселенців на різноманітні вакансії, так в нашій команді й досі працюють люди з Харкова, Луганщини, Донеччини, Чернігова й інших міст котрі потерпають від російської навали. 

Вже наприкінці 2022 року ми продовжили ставати офіційними представниками різних брендів, так на черзі був італійський бренд Vitael, потім - іспанський бренд Mimare, і врешті решт у 2023 році ми зробили значний для нас прогрес - зробили власний, український бренд косметики Deeply на українському заводі. Цей крок був для нас дуже потужним і визначним: підтримувати українських виробників для нас честь. Наразі асортимент Deeply постійно поповнюється, починали ми з шампунів глибокого очищування, а зараз в асортименті вже понад десять різних позицій: і домашній догляд, і більш професійні маски, але на цьому ми зупинятись не плануємо.

Наступним важливим кроком для нас було зробити власний професійний бренд для волосся, в асортименті якого було б те, що ми продаємо вже понад 5 років: кератин і ботокс, і після довгих тестів, перемовин, вибору назви й дизайну, напочатку 2024 року з'являється новий бренд - Beneliss. Він виготовлюється у Бразилії, але ідея і дизайн українські. Ми дійсно вважаємо, що створили гарний продукт, який буде радувати багатьох майстрів.

Загалом, ми намагаємось постійно розширяти наш асортимент різними брендами, і професійними та для домашнього догляду, окрім вищенаписаних брендів в нашому асортименті міцно своє місце займають бразильські бренди Love Potion, Let Me Be, Natureza, Fox, в домашньому догляді не втрачає популярності Raywell, Envie, Insight, гребінці Janeke стали вже легендами у бьюті індустрії.

Після початку великої війни, з перших днів квітня 2022 року ми активно почали розвивати наші закордоні продажі, наразі ми доволі успішно вийшли на польский ринок, створивши окремий сайт на польській мові, маємо наміри закріплятись в цій країні, а далі масштабуватись в інші локальні ринки. Також ми працюємо над удосконаленням англійської версії сайту. Сенс виходу на світовий ринок не лише в грошах, але й в рекламі українських брендів і бізнесу.

Наш основний принцип: ми раді кожному клієнту. ZAYA з радістю прийме позитивні відгуки на сторінках нашого сайту, якщо вам сподобався наш сервіс, обслуговування і ціни. Якщо у вас є негативний досвід співпраці з нами - ми завжди раді вислухати ваші заперечення в телефонному режимі, в месенджерах або в чаті сайту. Наш сервіс і обслуговування стає кращим завдяки нашим клієнтам. 

Залишились питання? Тут всі контакти для зв'язку.

Нема питань? Нумо робити своє волосся красивішими!

ZAYA майже твоя!