Для пошкодженого, знебарвленого, пористого та сухого волосся

Волосся з високим ступенем пошкодження - є найскладнішим типом волосся для проведення процедур довготривалого випрямлення та відновлення. Власницям цього типу варто звернути увагу на процедури з неагресивним складом та мінімальним впливом температури.

Кератин. Дозволено робити максимально поживний кератин із низьким вмістом альдегідів або кислот. Інтенсивно відновлює сухі та ламкі пасма, спалені після фарбування або використання інструментів для укладання.

Ботокс. Ідеально підійде холодний ботокс, ампульний ботокс, SOS процедури. Це допоможе відновити пошкоджене волосся, прибере сліди втоми, наповнить волосся глянцевим блиском. Після відновлення волосся можна зробити гарячий ботокс у щадному режимі.

Не рекомендуємо робити нанопластику.

  


Для сильно кучерявого, жорсткого волосся, натурального волосся

З проблемою жорсткості волосся часто зіштовхуються ті, хто регулярно фарбує волосся, особливо перманентними фарбами, або робить хімічну завивку. Одна з причин - волоссю не вистачає вологи і живлення, тому воно втрачає еластичність, погано лежить. Порушується внутрішня структура волосся.

Кератин. Для жорсткого і сильно кучерявого волосся потрібен кератин, що володіє сильними випрямляючими властивостями. Він розгладжує кучері, волосся перестає пушитися і набуває бажаної гладкості.

Нанопластика. Процедура підійде власницям здорового волосся (або фарбування в один тон), відмінно впорається з сильними завитками, жорсткими та темними пасмами. Все це робиться заради ефекту важких і наповнених волосків.

 


Для пухнастого волосся, легкої або середньої хвилі

Волосся з легкою хвилею є досить простим у роботі, оскільки випрямити його здатний і ботокс, і кератин. Волосся середньої хвилі також досить легке у роботі, ось тільки вибір засобів для даного типу волосся значно більший, ніж для легкої хвилі.

М'який кератин. Даний склад підійде для випрямлення кучерявого волосся

середньої жорсткості, відмінно діє на натуральних світлих або русявих, пористих, локонах. Розгладжуючий ефект із зволоженням, живленням та відновлюючою дією вам забезпечений. Зміцнює структуру волосків, зовнішній вигляд стає яскравішим, доглянутим, з'являється блиск.

Ботокс. Процедура ботоксу підходить для натурального і кучерявого волосся, а також для локонів після фарбування або знебарвлення, коли з'являється необхідність їх відновлення. Тугі і жорсткі кучері після процедури отримують блиск, еластичність і силу. Ботокс у гарячій техніці майже не поступається кератиновому випрямленню. Властивості препарату: живлення та зволоження, реконструкція волосків, зміцнення та додавання блиску.

Нанопластика. Під час проведення процедури нанопластики використовуються тільки щадні склади, відсутній запах формальдегіду та ароматизаторів. Склад забезпечує максимальне живлення та реконструкцію. Не тільки випрямляє волосся, але ще лікує та захищає його від пошкоджень. Не використовувати для сильно пошкодженого волосся.

  


Сильно пошкоджених, підлітків, вагітних і жінок, що годують

На щастя, на ринку косметики представлений широкий асортимент кератину, ботоксу для волосся і нанопластики, які підійдуть для використання годуючим/вагітним жінкам, і неповнолітнім. Дозволено використовувати більш щадні та безпечні склади без вмісту формальдегіду.

Холодне відновлення. Особливість холодного відновлення в тому, що на волосся не діють високі температури, тому вони і не пошкоджуються. Вже сьогодні є бренди, які повністю відмовилися від альдегідів у складі (Beox Professional, Honma Tokyo, Cocochoco Professional).

Перед використанням засобу обов'язково прочитайте склад. Тільки так ви зможете убезпечити свій організм від токсичного впливу формальдегіду. Рекомендуємо перед процедурою отримати рекомендації Вашого лікаря. Робити випрямлення складом, що містить формальдегід, заборонено!


Який вибрати кератин для волосся?

Підібрати правильний склад для випрямлення волосся завдання не з легких, оскільки досить складно визначитися з препаратом серед великого асортименту кератину, ботоксу для волосся та нанопластики. Кожен склад базується на основі різних активних компонентів, від яких залежить сила вирівнювання, поєднання інших процедур, протипоказання до використання. Також препарати відрізняються запахом, інтенсивністю лікування та іншими ефектами (зволоження, живлення, сила блиску). Вибираючи склад для волосся, у кожному конкретному випадку потрібно орієнтуватися на існуючі показання та протипоказання. Необхідно визначити бажану мету процедури, провівши аналіз загального стану здоров'я організму, якості волосся та шкіри голови.
 
Сьогодні салони краси надають широкий перелік послуг, спрямованих на лікування та відновлення волосся. Не забувайте, що вибравши відповідний собі склад, варто також відповідально підійти до вибору майстра. Оскільки навіть найкращий продукт може стати згубним у непрофесійних руках. Тільки правильний склад, грамотно проведена процедура та якісний домашній догляд зможуть гарантувати гарний та довготривалий результат.