Бальзами і кондиціонери для волосся мають схожу мету - підтримання шевелюри в здоровому стані. Через це їх часто плутають, що не дозволяє правильно визначити, який з цих засобів більш необхідний в тому чи іншому випадку. Щоб виділені на їх придбання гроші не виявилися витраченими даремно, слід згадати про наявну між ними різницю.

Незважаючи на те, що препарати служать одній меті - її досягнення відбувається різними способами.

Для чого потрібен бальзам?

Головна роль бальзаму - живлення. Це відбувається за рахунок активних компонентів (вітамінів і мікроелементів), здатних відновлювати пошкоджену структуру, надавати загальнозміцнюючу дію. Основним об'єктом цілющого впливу є коріння, яке отримує додаткове живлення, насичується вологою, але по всій довжині теж помітний благотворний вплив бальзаму. Компоненти проникають в порожнечі, що утворилися під час миття голови, тим самим зміцнюючи пасма, надаючи їм міцність і пружність. При цьому стабілізується рівень рН, локони стають гладкими, набувають здорового блиску. За допомогою даного продукту можна покласти край проблемі випадіння волосся, наявності лупи.

Яка роль в кондиціонера?

Кондиціонер врегульовує дещо інші процеси. Його основна функція - захист локонів від негативних зовнішніх впливів. Він утворює захисну плівку в процесі застосування, яка утримує вологу в волоссі, оберігає їх від пошкоджень при розчісуванні, гарячій укладці і т.д. Використання цього продукту забезпечує антистатичний ефект, пасма набувають щільності, стабілізується їх рН. У той же час, для коренів його застосування недоцільно, тому що це сприяє засаленості шкіри голови.

Що краще вибрати?

Бальзам вирішує дві проблеми, в чому і полягає його перевага. Оригінальний засіб від перевіреного бренду переважно застосовувати в разі вже пошкодженого волосся з метою їх відновлення та захисту. Це завдання, з яким не впорається кондиціонер.

Купити кондиціонер буде кращим вибором для неушкодженої шевелюри. Оскільки він здатний лише попередити пошкодження, забезпечити ефективний повсякденний догляд за волоссям.

Де купити косметику?

Бажані товари можна замовити на сайті Zaya. Низькі ціни, якісне обслуговування, швидка доставка по Україні є нашими пріоритетами.