Що таке пластика волосся?

Мало хто знає сьогодні, що таке біксіпластія для волосся. Ця процедура з'явилася в наших салонах порівняно недавно, проте вже встигла зарекомендувати себе як делікатне і в той же час ефективний засіб для випрямлення і відновлення локонів.

Це особливо актуально в сучасному ритмі життя, коли з огляду на екологію, частих стресів і використання стайлінгу і приладів жінки страждають від посічених кінчиків, жорстких і неслухняного волосся, тьмяного кольору.

Давайте дізнаємося докладніше, що ж ховається під процедурою «пластика волосся», кому вона підходить і якими перевагами володіє.

Особливості та принцип дії пластики волосся та біксіпластіі

Довготривале випрямлення волосся стало особливо популярним ще в кінці ХХ століття. Однак багато засобів з того часу відрізнялися досить агресивним складом, який крім позитивного ефекту, надавав ще негативний вплив на стан пасом.

Саме це надихнуло сучасних фахівців на створення не тільки якісного, але і максимально безпечний засіб. Так і з'явилася біксіпластія - комплекс засобів, який спрямований одночасно на випрямлення і відновлення волосся на клітинному рівні.

Незважаючи на те, що для проведення процедури використовуються для термічної обробки, вона залишається однією з найбільш делікатних. Це пояснюється великою кількістю натуральних компонентів, які, проникаючи глибоко в структуру пасом, живлять їх і насичують корисними речовинами.

Основою відновлення є амінокислота цистеїн, яка здатна відкривати кутикули для потрапляння в них поживних компонентів.

Біксіпластія, олеопластія, капілярна пластика, биопластика - синоніми, різні назви однієї процедури.

Слід зазначити, що пластика волосся - це унікальна розробка популярного бразильського бренду косметичних засобів Honma Tokyo. Для більшої користі для ваших локонів виробники додали до складу шампунів і масок такі компоненти:

  • масло насіння пракаксі, яке відповідає за блиск пасом;
  • екстракт бразильського горіха: зволожує волосся і зберігає вологу всередині надовго;
  • витяжка з Копайський дерева - дарує пасмам насичений яскравий відтінок;
  • екстракт маракуї надає волоссю силу і пружність.

Переваги пластики волосся

Процедура біксіпластія унікальна за своєю суттю і допомагає жінкам швидко і надовго відновити пошкоджену структуру волосся. Своєю популярністю пластика локонів домоглася зважаючи на велику кількість переваг:

Випрямлення практично всіх типів волосся. Біксіпластія не діють хіба що на дуже дрібні афро кучері.
Завдяки своїм складом засіб здатний глибоко проникати в структуру волосся і відновити її на клітинному рівні.
Ви зможете назавжди забути про посічених кінчиках. Пластика надійно запечатує волосся. Крім того, вам не потрібно щоденна укладка пасом праскою, феном та стайлінгу. Волосся стає ідеально гладкими і слухняними.


Сама процедура пластики пасом максимально проста, за рахунок чого ви зможете зробити її, як в салоні, так і в домашніх умовах.
Вже після першої процедури локони виглядають доглянутими і красивими. Вони набувають здоровий блиск силу. При цьому ефект зберігається протягом двох-трьох місяців.


У складі ви не знайдете шкідливі компоненти, такі як як консерванти або формальдегіди. Це робить кошти абсолютно безпечними для вашого здоров'я.
Біксіпластія - це унікальна процедура, яка спрямована одночасно на випрямлення і відновлення пошкодженої структури пасом. Завдяки абсолютно безпечного складу у пластики відсутні протипоказання. Головне вибрати якісне засіб і дотримуватися всіх інструкцій по його нанесення.