Головний біль, авітаміноз, слабкість, втрата апетиту, активізація втрати волосся, поганий настрій – це супроводжує багатьох людей, починаючи з лютого, і часом навіть до самого червня. Найбільше в такий період страждають нігті, шкіра та волосся, і цьому є пояснення. Насамперед зміни на гірший бік пов'язані з тим, що після зими запас вітамінів та корисних речовин вичерпався, і тіло буквально кричить: «Потрібен правильний догляд та турбота». З волосся і шкіри корисні компоненти виводяться найшвидше, але при цьому поповнити запаси в них можна також досить швидко. Для того, щоб ваше волосся змогло найбільш безболісно пережити цей період і дійсно радувати вас красою і здоров'ям, варто переглянути або частково доповнити свої засоби для догляду перевіреною продукцією.

Ключові причини пошкодження волосся навесні

  1. Постійне носіння головних уборів.
  2. Відмова від нанесення на пасма засобів із функцією термозахисту.
  3. Часте миття голови, що спровокувало руйнування ліпідного шару.
  4. Неправильне використання зволожуючих засобів, зокрема щоденне нанесення на волосся.
  5. Постійне проведення часу у приміщеннях, де сухе повітря.

Негативно на зовнішній вигляд пасм впливають перенесені захворювання, які досить часто діагностуються взимку: грип, ГРВІ і коронавірус.

Для того, щоб навесні мати чудовий вигляд і дійсно радіти стану свого волосся, потрібно почати піклуватися про нього прямо зараз. Ми допоможемо вам у виборі найбільш відповідних засобів, які доступні за прийнятною ціною в нашому каталозі.

Увага очищенню

Для очищення волосся і шкіри голови варто вибирати засіб з максимальним вмістом рослинних компонентів, як Raywell BIO BOMA шампунь, що розгладжує та надає дбайливий і комплексний догляд. Плюс, що, якщо у вас хвилясте волосся, а хотіли б, щоб воно було рівним і гладким, тоді цей косметичний продукт саме для вас. Цей м'який шампунь має рослинні компоненти, що показують унікальні результати:

  • екстракт бамбука діє у глибині тканин та відновлює порожні місця;
  • арганова олія відновлює і живить пасма, але при цьому не робить волосся заплутаним і негарним;
  • екстракт алое тонізує і нормалізує гідробаланс;
  • екстракт рису справляється з жирністю та виводить себум.

3 важливі правила миття волосся навесні

  1. Шампунь попередньо спіньте в долонях, а потім нанесіть на шкіру голову, але не по всій довжині волосся, інакше спровокуєте його сильне висихання.
  2. Змивайте волосся теплою або навіть прохолодною водою, починаючи з епідермісу. Добре пропрацюйте всі зони голови, приділяючи увагу потиличній частині та за вухами.
  3. Пам'ятайте, що важливо регулярно відлущувати епідерміс скрабами або шампунями глибокого очищення.

Не відмовляємось від кондиціювання

Якщо ваше волосся тьмяне і ламке, тоді обов'язково варто включити в догляд Raywell BIO BOMA кондиціонер, що розгладжує, який крім своєї основної функції розгладить пасма, а також наситить потрібною вологою і зробить їх більш пружними і еластичними. Такий приголомшливий ефект вдається досягти за рахунок унікальної хімічної формули, що містить такі елементи:

  • рослинна олія бамбука справляється з підвищеною пухнастістю;
  • екстракт макадамії для регенерації;
  • екстракт мигдалю тонізує і робить волосся витривалим до зовнішніх негативних факторів;
  • вітамін Е живить і повертає гладкість та еластичність.

Поліпшення стану волосся ви помітите відразу після першого нанесення, а з кожним разом волосся буде ще м'якшим, зі здоровим блиском і переливом.

Акцент на пошкоджене волосся

Якщо після холодної та затяжної зими волосся стало тьмяним, неслухняним, то звичний шампунь варто замінити якнайшвидше. Річ у тім, що сильно активні ПАР будуть проникати через відкриті місця по довжині, і вимивати останні накопичення колагену та амінокислот, що є в кутикулі волосся. Вкрай важливо для того, щоб закрити порожнини в сухому волоссі і почати процес відновлення, придивитися до Beaver Nourish Marula Oil Shampooo живильного шампуню для сухого і пошкодженого волосся з олією Марули, що показує збалансований і комплексний ефект:

  • вітаміни посилюють стрижень волосся, роблячи його витривалішими до механічних і термальних ушкоджень;
  • олія марули попереджає ламкість та появу посічених кінчиків;
  • гідролізований кератин допомагає відновити волосся навіть після сильних пошкоджень;
  • амінокислоти для зняття сверблячки та боротьби із запальними процесами.

Перемикаємось на зволоження

Взимку особливо необхідно живити волосся, а ось навесні – зволожувати. Тепер дуже важливо змінити маску на легшу, але в якій є комплекс зволожуючих компонентів. Наноситься засіб після миття на 5-10 хвилин, потім змивається під теплою водою. Засіб наноситься виключно по довжині волосся, але не на коріння, інакше це може негативно вплинути на роботу залоз. Процедура повторюється 1 раз на 7-10 днів.

Базові компоненти у складі масок, що відповідають за зволоження:

  • пантенол;
  • гліцерин;
  • екстракт алое вера;
  • гіалуронова кислота;
  • бетаїн;
  • екстракт морських водоростей;
  • колаген;
  • екстракт зеленого чаю.

Якщо ви побачили ці компоненти у складі засобу, то обов'язково купуйте його на весняний сезон, адже невеликі молекули не тільки проникають у середній шар волосся, але й утримуються там, а значить, зберігають вологу та нормалізують гідробаланс.

Регулярне живлення

Якщо ж взимку поживні маски наносили раз на тиждень, то зараз їх варто залишити у догляді за волоссям, але скоротити кількість до 1-2 на місяць. Невелика кількість косметичного засобу наноситься по довжині волосся та залишається на 10-15 хвилин. Вибираючи найбільш підходящу собі продукцію, зверніть увагу на склад. Якщо в ньому будуть компоненти, які вкажемо нижче, значить маска допоможе в тому, щоб зробити волосся м'яким, слухняним і наситити його потрібними речовинами:

  • екстракт оливи;
  • екстракт орхідеї;
  • фосфоліпіди;
  • цераміди.

Але особливий поживний ефект показують олії: ши, жожоба, виноградні кісточки, аргани, льону. При цьому якщо робити маски на основі звичайної олії, то ви ризикуєте суттєво пошкодити ліпідний шар. Неправильно розрахована кількість олії або нанесена при невірно підібраній температурі не тільки не живить, а провокує зайве вироблення себуму. Як результат, волосся виглядає недоглянутим, жирним і навіть після частого миття за допомогою шампуню не вдається позбутися жирного сліду. Плюс, це може швидко вивести пігмент фарби, а також звести нанівець результат після кератинового випрямлення.

Для того, щоб якнайбільше поживних компонентів з олією проникало всередину волосся, рекомендуємо ближче придивитися до Envie RIGENERANTE ARGAN Fluid олія-флюїду для волосся, що має легку текстуру і не залишає жирний блиск. Засіб, створений в лабораторних умовах, наноситься на попередньо вимите мокре розчесане волосся по всій довжині. Далі рекомендується надіти поліетиленову шапочку і навіть підігріти за допомогою рушника або фена. Через 7-10 хвилин засіб змивається з волосся, і відразу відчуваєте приголомшливий ефект:

  • м'якість;
  • свіжість;
  • гладкість;
  • відсутність жирності;
  • перелив.

Ключовий ефект - справляється з пухнастістю волосся навіть при вологості, і утримується більше ніж 6-8 годин.

Використовуйте незмивну косметику

Без таких косметичних засобів не обійтися, якщо хочете, щоб зачіска виглядала акуратно. Назва засобів говорить сама за себе: наносите його на мокре або сухе волосся, і можна відразу приступати до стайлінгу. Серед основних напрямків у косметичних лінійках варто зупинитися на таких:

  • термозахист перед використанням фена або вирівнювача;
  • захист від заломів та пошкоджень;
  • зволоження;
  • легке розчісування;
  • усунення пухнастості.

Легка краплинна текстура флюїду швидко потрапляє на волосся, закріплюється та починає працювати.

5 правил для швидкого покращення стану волосся

  1. Ампульний догляд, що рекомендується проводити 1 раз на 10-15 днів. Активний хімічний склад закриває порожнини по довжині і робить волосся цілісним, а також підвищує блиск і шовковистість.
  2. Олія на кінчики, яка наноситься після кожного миття. Цей продукт «запаює» кінці, і вони не січуться, а волосся виглядає здоровим і доглянутим.
  3. Не наносити шампунь по всій довжині волосся.
  4. Комбінувати доглядові засоби з функцією живлення, зволоження та кондиціювання.
  5. Не розчісувати мокре волосся.

Також важливо чергувати холодні та теплі маски, але для досягнення приголомшливого ефекту варто переглянути свій арсенал косметики та доповнити засобами з колагеном, кератином та рослинними компонентами. Крім цього, краще зробити акцент на безсульфатний шампунь, адже в його складі менше агресивних ПАР, які руйнують зовнішню оболонку волосся.

Весна – саме час, щоб насолоджуватися красою, своїм життям та зовнішнім виглядом! Подбайте про волосся сьогодні, щоб воно порадувало гладкістю, переливом, силою і витривалістю вже завтра.

Дочитала статью до конца? Моя ты зайка! Лови промокод 5% на весь ассортимент, включая акционные товары. Промокод ZAYA167