Волосся є частиною життя кожної жінки та уособлює її красу, харизму та індивідуальність. І, звичайно, ми мріємо, щоб воно завжди було гарним, м'яким, блискучим, живим. І дуже часто можна зустріти людину, яка каже, що не знає різниці між зволоженням, живленням та відновленням, або не знає які засоби для волосся придбати для досягнення таких результатів. Це тому, що вони не знають, що використовувати на кожному конкретному етапі і які переваги конкретного косметичного засобу. Якщо ви один із цих людей, то ми пояснимо це вам. 

Зволоження волосся

Сухе волосся й пошкоджене швидко втрачає свій привабливий вигляд. Пасма стають тьмяними, а ламке волосся стає сплутаним і важко розчісується. Волосся стає некерованим, швидко ламається та втрачає об’єм. Ось чому так важливо зберігати вологу у волоссі. Для того щоб вибрати правильний догляд, важливо визначити свій тип волосся. Фарбоване або пошкоджене волосся має інші потреби, ніж тонке та чутливе. Йому потрібно більше поживних речовин, щоб волосся виглядало і відчувало себе якнайкраще. Зволоження чи відновлення волосся процес досить клопіткий та потребує чіткого підходу.

Однак важливо знати, що будь-який тип волосся може стати сухим. Нормальне волосся, про яке мріє кожна жінка, зазвичай гладке, блискуче і здорове. Але навіть воно може втратити свій блиск і потьмяніти під впливом різних факторів. Раптова поява пухнастості, посічених кінчиків і втрата привабливого зовнішнього вигляду - ось деякі з факторів, що дозволяють зрозуміти, що вашому волоссю потрібно більше вологи.

Як зволожити волосся?

Щоб зволоження волосся було ефективним, воно має здійснюватися двома способами – зсередини та зовні. Тільки тоді ваше волосся відплатить вам блиском і силою. Використовуйте зволожуючі шампуні та кондиціонери, а також не забувайте, що таке зволожуюча маска. Вони містять гіалуронову кислоту, алое або гліцерин, які надають вологу сухим пасмам, розгладжуючи та зволожуючи їх. Кондиціонери допомагають закрити кутикули волосся, завдяки чому воно має блиск і стає більш гладким. Завдяки цьому пасма виглядають візуально набагато краще. Однак важливо не наносити кондиціонери на коріння, щоб не обтяжувати його. У результаті ваше волосся стане слабким і позбавленим об’єму, і ви будете думати, що засіб не працює. Зволожуюча маска і кондиціонер призначені для пасм, а не для шкіри голови. Їхня дія дозволяє покращити стан волосся, оскільки поживні речовини проникають глибоко в його структуру й усувають пошкодження, спричинені неправильним укладанням або термічними процедурами. Вони закривають кутикули волосся, роблячи їх менш схильними до ламкості. Крім того, вони зволожують волосся, розгладжують його і відновлюють м'якість і еластичність.

Топ косметичних засобів для зволоження вашого волосся: 

Якщо ви не знаєте, як зволожити волосся, скористайтеся одним із цих косметичних засобів. 

Живлення волосся

Якщо ви маєте сухе волосся, ламке, пошкоджене, позбавлене блиску, січуться кінчики або ви зіткнулися з такою проблемою, як випадіння волосся, необхідно вжити заходів щодо живлення та відновлення пасм. Правильний догляд за волоссям – це спосіб повернути йому форму та забезпечити гарний і здоровий вигляд. Як ви живете своє волосся? Додайте до догляду за волосся маски для живлення, кондиціонери та олії. Якщо у вас проблеми з дуже пошкодженим, тьмяним, кучерявим, сухим або жирним волоссям, необхідно подбати про нього. Якщо ваше неслухняне волосся пошкоджене після знебарвлення й потребує правильного живлення вам також необхідно подбати про це. Як живити волосся? Одного шампуню часто буває недостатньо, тому після кожного миття волосся треба наносити кондиціонер, маску, сироватку або олію для волосся з натуральним складом, насиченим компонентами, що кондиціонують. Застосування поживних, зволожуючих і відновлюючих процедур для волосся робить його м'яким, гладким і блискучим. Косметика для пошкодженого, сухого, знебарвленого, ламкого волосся повинна мати натуральні склади, багаті на поживні речовини. Натуральні маски та кондиціонери для волосся містять надзвичайно цінні олії, вітаміни та рослинні екстракти, складені таким чином, що вони ефективно впливають на волосся, зволожуючи, живлячи, надаючи їм блиск і гладкість. Вони забезпечують регенерацію волосся, відновлюють його структуру і зміцнюють.

Ідеальні засоби для живлення волосся: 

Зволоження та живлення волосся: різниця 

Живлення волосся - це важлива частина догляду, яка надає йому життєвої сили та загальної якості. Якщо ви не знаете, що робити з не ідеальними локонами, або просто хочете запобігти пошкодженню, живлення волосся - це ключ до успіху. Важливим критерієм для вибору відповідного засобу є тип волосся та ефект, якого ви хочете досягти.

Зволоження і живлення – дві основні складові здорового та сильного волосся. Для того щоб ваші локони були розкішними, при цьому не втрачали свого блиску, м’якості, шовковистості, ці дві процедури не повинні заміняти одна одну. Запорукою успіху являється чергування зволоження та живлення волосся, різниця між якими полягає в наступному.

Основна ціль зволоження – привести в норму баланс вологи. Засоби для зволоження усувають сухість, а також ламкість волосся. Процедури, спрямовані на зволоження, дозволяють запобігти втраті вологи та пошкодженню кінчиків. Вони більшою мірою відповідають за зовнішні проблеми та вигляд вашого волосся. Прекрасною зволожуючою властивістю володіють спреї та сироватки, спрямовані на підтримку балансу вологості та пом'якшення локонів.

Живлення справляється з рештою недосконалостей: неслухняність, тьмяність, жорсткість, втрата здорового блиску. Процедури роблять пасма щільними, пружними. Волосся набуває блиску та необхідної м’якості. При комплексному підході живлення здатне зробити ефект, що відновлює. Для цього використовуються не тільки шампуні та кондиціонери. Головне джерело корисних мікроелементів, якими насичуються локони, – маска. Маска зміцнює, відновлює, глибоко живить, створює еластичні та блискучі локони.

Засоби для живлення та відновлення волосся 

  1. Сироватки діють миттєво й тому використовуються для регенерації. Вони підходять для різних типів волосся.

  2. Олії, які наносяться тільки на кінчики, забезпечують живлення й підходять для сухого та пошкодженого волосся.

  3. Маска для живлення надає волоссю м'якість і живить його між миттям. Такі продукти підходять для сухих і пошкоджених пасм. 

  4. Незмивний догляд одночасно живить і відновлює волосся. Просто нанесіть його на вологе волосся.

  5. Відновлення волосся кератином підходить для дуже пошкодженого волосся. Такий продукт надає міцності, форми й насичує вітамінами. 

  6. Кондиціонери та бальзами забезпечують легке розчісування та запобігають пухнастості. Вони наносяться після кожного миття. 

  7. Креми для волосся більше призначені для моделювання зачіски, але не чекайте на сильну фіксацію. Вони також виконують поживну та захисну функцію. 

  8. Засоби проти випадіння сприяють зростанню нового волосся, забезпечують правильне живлення та перешкоджають зменшенню його кількості. 

На упаковці кожного продукту ви знайдете інформацію про рекомендовану частоту та кількість нанесення.

Як відновити волосся? 

Догляд за волоссям - один із найважливіших принципів турботи про власну зовнішність. Пошкоджені пасма негативно впливають на наш імідж і можуть змусити нас почуватися погано. З цієї причини важливо звертати на них увагу та реагувати щоразу, коли їхній стан погіршується. Існує безліч способів, за допомогою яких ви можете покращити стан та зовнішній вигляд свого волосся.

Тривале та часте фарбування волосся, щоденне сушіння феном, випрямлення та завивка і недостатній догляд шкідливе для волосся. Такі процедури ушкоджують та руйнують структуру волосся, роблять його сухим, ламким і заплутаним. Волоссю не вистачає блиску, гнучкості та м'якості. Що ви можете зробити, щоб врятувати пошкоджене волосся? І чи є порятунок для такого волосся? Звичайно є. Однак ви повинні знати, що якщо ваше волосся знаходиться в дуже поганому стані, то миттєвого відновлення не існує. Потрібна регулярність, час і терпіння, щоб відновити пошкоджене волосся і повернути йому здоровий вигляд. Однак якщо ви підійдете до цього з обережністю і поставитеся з усією серйозністю, то вже через кілька тижнів почнете бачити перші результати, що мотивуватиме вас продовжувати боротьбу за здорове та красиве волосся.

Не знаете як відновити волосся? Скористайтеся даними косметичними засобами:

Догляд за пошкодженим волоссям включає використання спеціальних засобів у поєднанні з правильним живленням і зволоженням. Вибирайте найкращі засоби для пошкодженого волосся, які містить гідролізований кератин, кераміди, вітаміни та гідролізований колаген. У цьому випадку, відновлююча маска стане вашим надійним другом. 

Ретельно втирайте в неслухняне волосся відновлюючий шампунь для пошкодженого волосся. Наносьте бальзам, що відновлює, після кожного миття. Кондиціонери для укладання ідеально підходять для тривалого зволоження та живлення. Раз на тиждень робіть відновлюючу маску для пошкодженого волосся та завершуйте догляд глибоко поживними оліями. Крім того, регулярно використовуйте інтенсивний догляд у вигляді високоефективної сироватки для волосся. Якщо ви не хочете уникати випрямлення, завивки чи сушіння волосся феном, використовуйте перед цим термозахисні засоби. Намагайтеся використовувати засоби без сульфатів та парабенів. Почніть відновлювати своє пошкоджене волосся вже сьогодні. Купуйте якісні засоби. Також спробуйте арганову олію, філер для волосся чи інтенсивні сироватки. Вам більше не потрібно вибирати зволоження чи відновлення волосся, адже все це можна робити в комплексі, купуючи правильні косметичні засоби. 

Пошкоджене волосся – проблема для багатьох жінок. Існує безліч факторів, що впливають на зовнішній вигляд і стан волосся, але ефективний догляд за волоссям може повернути їм блиск та здоров'я. Турбота про здоров'я та красу має бути щоденною або принаймні регулярною. Організм, який правильно харчується вітамінами та мінералами, обов'язково віддячить вам за це. Завдяки регулярному використанню косметики ми зможемо помітити фізичні наслідки її дії через деякий час. Живлення та зволоження волосся - запорука здорового вигляду пасм. Сфера косметики, що займається відновленням та регенерацією нашого волосся, особливо велика. Приступаючи до відновлення пошкодженого волосся, важливо створити нову процедуру догляду за ним, яка буде спрямована на зволоження, живлення та підвищення еластичності. Послідовність і регулярність допоможуть повернути волоссю м'якість, блиск, легкість розчісування та укладання, а також підвищити стійкість до негативного впливу навколишнього середовища.

Дочитала статтю до кінця? Моя ти зайка! Тримай промокод 5% на весь асортимент, включаючи акційні товари. Промокод ZAYA175